TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Rožňava » Rožňava » Byty » 3 izbový byt »

3 izbový byt ul. Šafárikova, Rožňava

3 izbový byt ul. Šafárikova, Rožňava

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Byt na prízemí situovaný v bytovom dome na Šafárikovej ulici, sídlisko Nová štvrť, v meste Rožňava. Bytový dom má dva vchody, v ktorých je po 18 bytov, spolu je v bytovom dome 36 bytov, do užívania bol daný v r. 1970. Dispozičné riešenie: Byt má dispozične predsieň, chodbu, kuchyňu, kúpeľňu, WC a tri izby bez balkóna a bez loggie. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 79,02 m2. Orientácia obytných miestností bytu dve izby na východ, jedna izba a kuchyňa na západ. Byt je po zásadnej rekonštrukcií a modernizácií. Podlahy v byte sú pôvodné drevené parkety, v predsieni, kúpeľni, WC a v kuchyni je keramická dlažba, dvere hladké dýhované v oceľových zárubniach, resp. posuvné, okná plastové s vnútornými žalúziami, vykurovanie ústredné, radiátory liatinové, v jednej izbe plechový panelový, zdrojom tepla je teplovod z centrálnej kotolne, omietky štukové vápennocementové, jadro murované, WC typu kombi, v kúpeľni je plastová vaňa, keramické umývadlo v skrinke, batérie pákové, jedna so sprchou, v kuchyni je priemerná kuchynská linka s nerezovým drezom, batéria páková, šporák plynový, odsávača pár, vo WC, v kúpeľni a kolo kuchynskej linky je keramický obklad, v jednej izbe je vstavaná skriňa. Údržba bytu je dobrá, byt v čase obhliadky nebol užívaný, so stavom v čase obhliadky spĺňa požiadavky na súčasné trendy bývania. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie, a to najmä vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové bytové prípojky, prípojka STA, vstavané skrine, poštová schránka, zvonček, domáci telefón, kuchynská linka, plynový sporák, batérie, odsávač pár a radiátory okrem tých, ktoré sú určené na spoločné užívanie. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných časti, spoločných zariadení domu. Spoločnými časťami domu sú najmä základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie, ktoré sú nevyhnutné pre jeho podstatu a bezpečnosť. Spoločnými zariadeniami domu sú najmä výťahy, strojovne výťahov, práčovne, sušiarne, žehliarne, miestnosť pre upratovačky, WC, dielne, spoločenská miestnosť, spoločná televízna anténa, hromozvody, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové domové prípojky a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu, v ktorom je hodnotený byt umiestnený. Bytový dom sa nachádza na sídlisku Nová štvrť, v okolí bytového domu sú ďalšie bytové domy a kompletná občianska vybavenosť. Pred bytovým domom a v jeho okolí je dostatok parkovacích miest. Lokalita sa zaraďuje do širšieho centra mesta s dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Cena: 41 300,00 €

  522,78 €/m2

Kategória: 3 izbový byt - Predaj

Lokalita: Rožňava - Rožňava
(3 izbový byt - Rožňava)

Úžitková plocha: 79 m2

Dátum aktualizácie: 14.3.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk